Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 02/07-6

Проект рішення 02/07-6

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІV СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_____________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.07.2019 №

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву гр. Теньшової І.О., керуючись статтями 12, 92, 120, 123 Земельного кодексу України, статтями 20, 22, 55 Закону України «Про землеустрій», пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Надати гр. Теньшовій Інні Олександрівні дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0700 га, яка розташована за адресою: смт Зеленівка, вул. І Набережна,4, для передачі в оренду на 10 років під розширення присадибної ділянки із земель комунальної власності.
2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб-сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина