Головна Нормативні документи виконавчого комітету Проекти рішень виконавчого комітету Проект рішення 15/07-4

Проект рішення 15/07-4

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

06.08.2019 №

Про затвердження заходів, передбачених
для здійснення моніторингу наслідків виконання
документів державного планування – Генеральних планів
та Проектів планів зонування території
села Богданівка, села Петрівка

З метою виявлення наслідків виконання документів державного планування (містобудівної документації сіл Богданівка та Петрівка) для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, забезпечення оцінки ефективності та достатності заходів із запобігання, зменшення та компенсації негативних наслідків, зумовлених виконанням документа державного планування та вжиття заходів для усунення не передбачених звітом про стратегічну екологічну оцінку негативних наслідків виконання документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення, згідно статті 17 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», керуючись підпунктом 10 пункту "б" частини першої статті 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Зеленівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1.Затвердити заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання містобудівної документації – Генеральних планів та Проектів планів зонування території села Богданівка і села Петрівка Зеленівської селищної ради Дніпровського району м. Херсона, згідно додатку.
2. Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити висвітлення проекту рішення на офіційному веб – сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).
3.Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Селищний голова О.С. Семчишина


ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконкому селищної ради
06.08.2019 №


ЗАХОДИ

1.Вирішити питання про заміну земельних ділянок (вільних від забудови)
с. Богданівка, які знаходяться в санітарно-захисній зоні від існуючого кладовища на земельні ділянки, що передбачені на перспективу у відповідності до Генерального плану ( 6 присадибних ділянок).
2.Передбачити переселення мешканців с. Богданівка з санітарно-захисної зони від існуючого кладовища після повного амортизаційного зносу житлових будинків на сприятливі для проживання території, у відповідності до Генерального плану (10 присадибних ділянок).
3. Передбачити переселення мешканців с. Петрівка з санітарно-захисної зони від існуючого кладовища після повного амортизаційного зносу житлових будинків на сприятливі для проживання території, у відповідності до Генерального плану
( 23 присадибних ділянки).
4.Здійснювати контроль щодо недопущення будь-якого будівництва в охоронній зоні лінії електропередач (10 кВ) по вул. Садовій в с. Петрівка.
5.Передбачити виділення земельних ділянок для учасників АТО в населених пунктах сіл Богданівка і Петрівка з плануванням нових вулиць, передбачених для будівництва нового садибного житла відповідно до Генеральних планів.

Керуючий справами (секретар)
виконкому Харченко Т.Г.

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту