Головна Нормативні документи виконавчого комітету Рішення виконавчого комітету Рішення №36

Рішення №36

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

06.08.2019 № 36

Про результати ревізії в
виконкомі Зеленівської селищної ради
та заходи щодо усунення
виявлених порушень та недоліків

Керуючись пунктом 2, 3статті 27, статтею 28, Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за результатами розгляду інформації, викладеної в акті ревізії селищного бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Зеленівської селищної ради від 03.06.2019 №15-21-08-30/08 та на виконання листа управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області, зареєстрованого виконкомом селищної ради від 18.06.2019 за №243/02-19 з метою усунення недоліків, виявлених під час проведення ревізії, поліпшення фінансово-бюджетної дисципліни та підвищення контролю за ефективним використанням бюджетних коштів, виконавчий комітет Зеленівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Вказати головному бухгалтеру Галенко Г.Д. на наявність недоліків і порушень у питаннях порядку організації ведення бухгалтерського обліку та їх недопущення в подальшій роботі.
1.1. Здійснити заходи по усуненню виявлених порушень і недопущенню їх в подальшій роботі.
1.2. Забезпечити дотримання в подальшій роботі п. 5 Розділу ІІ Національного положення (Стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 121 «Основні засоби», затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 12.10.2010 № 1202.
1.3. Проводити роботу з Головним управлінням ДФС у Херсонській області та Автономній Республіці Крим та м. Севастополі стосовно нарахування податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, що розташоване на території Зеленівської селищної ради та стану заборгованості по орендарям земельних ділянок на території Зеленівської селищної.
1.4. Забезпечити дотримання в подальшій роботі здійснення нарахування витрат на утримання орендованих приміщень між орендарем (орендарями) залежно від наявності, кількості, потужності, часу роботи електроприладів, систем тепло і водопостачання та водовідведення, а в разі їх відсутності – пропорційно до розміру орендованої площі приміщень, розташованих в будівлі виконкому. Інформація щодо площі орендованого приміщення і площі всієї будівлі використовувати із відповідних документів (технічний паспорт будівлі, тощо).

1.5. Забезпечити дотримання в подальшій роботі п. 3.2 (п.3.1.2.) розділу 3 «Орендна плата» Договорів оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності, ч.1 ст.629 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 року № 435-IV, п. 10 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна, затвердженої рішенням сесії Зеленівської селищної ради від 25.09.2009 №464, п. 4.1. Положення про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади селища Зеленівка м. Херсона, затвердженого рішенням сесії Зеленівської селищної ради від 25.09.2009 №464.
1.6. У встановленому законодавством порядку вжити заходи щодо відшкодування безпідставно нарахованих та виплачених премій до професійних та державних свят 4 робітникам, які зайняті обслуговуванням виконавчого комітету Зеленівської селищної ради за період з 01.01.2015 по 31.12.2017 та відповідно зайво перерахованого єдиного соціального внеску.
2.Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Зеленівської селищної ради Уманському О.Г. забезпечити в подальшій роботі спільний з представниками КП «Херсонміськсвітло» облік (зняття) показників електролічильників на РП № 553, 562 та 798, по яким здійснюється фінансування за активну електроенергію та послуги з розподілу електричної енергії зовнішнього освітлення вулиць в смт Зеленівка. Вести облік кількості кіловат/годин електролічильників на РП № 553, 562 та 798 відповідно до акту спільного зняття показників.
2.1.Головному бухгалтеру виконкому Зеленівської селищної ради Галенко Г.Д. здійснювати фінансування на оплату за активну електроенергію та послуги з розподілу електричної енергії згідно наданих листів КП «Херсонміськсвітло» з вказаною сумою. Кожного місяця проводити звіряння кількості кіловат активної електроенергії для зовнішнього освітлення смт Зеленівка, наданої АТ «Херсонобленерго» КП «Херсонміськсвітлу» та акту спільного зняття показників електролічильників по РП № 553, 562 та 798.
3. Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити дотримання в подальшій роботі вимог чинного законодавства та нормативних документів, які використовуються в процесі встановлення премій робітникам по обслуговування виконавчого комітету селищної ради.

4. Попередити спеціалістів виконавчого комітету про недопущення в подальшій роботі виявлених порушень.

5. Про проведену роботу проінформувати управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області до 15 серпня 2019 року.
6.Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити висвітлення цього рішення на офіційному веб – сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).

7. Відповідальність за виконання рішення покласти на спеціалістів апарату виконкому Зеленівської селищної ради згідно затверджених посадових інструкцій.
8. Контроль за виконанням цього рішення залишаю за собою.

Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту