Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXXХІ сесія Рішення №386

Рішення №386

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХХХХІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ  СКЛИКАННЯ

м. ХЕРСОН

смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

08.08.2013                                                                            № 386

Про дозвіл на отримання кредиту

 

З метою своєчасного усунення аварійних ситуацій на підприємстві, розглянувши лист Комунального підприємства «Теплокомунгосп», зареєстрований виконкомом селищної ради від 30.07.2013 за № 364/02-04, на підставі рекомендацій постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів та з питань житлово-комунального господарства, благоустрою транспорту та зв'язку, керуючись статтею 25, статтею 26 частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Укласти комунальному підприємству «Теплокомунгосп» з ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «МЕГАБАНК» (код ЄДРПОУ 09804119) кредитний договір на отримання КП «Теплокомунгосп» кредиту у вигляді відновлювальної кредитної лінії в сумі 51093,00 грн. для придбання автомобіля FAW, терміном на 3 (три) роки, зі сплатою 19 % річних та на інших умовах, що визначені КП «Теплокомунгосп» на власний розсуд.

2. З метою забезпечення виконання зобов’язань комунального підприємства «Теплокомунгосп» згідно вищевказаного кредитного договору, що буде укладений з ПАТ «МЕГАБАНК», надати в заставу ПАТ «МЕГАБАНК» автомобіль FAW, 2012 року випуску, що буде придбаний КП «Теплокомунгосп» за кошти, отримані в кредит.

3. Уповноважити директора КП «Теплокомунгосп» Черепіна Валерія Івановича підписати необхідні документи й договори з ПАТ «МЕГАБАНК», у т. ч. кредитний договір, договір застави на умовах, що визначені ПАТ «МЕГАБАНК».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.) та житлово-комунального     господарства,    благоустрою    транспорту    та    зв'язку (Кейбало В.М.).

Селищний голова                                                        О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту