Публічна інформація

Головна Нормативні документи виконавчого комітету Рішення виконавчого комітету Рішення №42

Рішення №42

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

06.08.2019 № 42

Про затвердження посадової
інструкції інспектора виконкому
Зеленівської селищної ради


У зв*язку із змінами у структурі Зеленівської селищної ради та штатному розписі працівників апарату виконкому, керуючись пунктом 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно наказу Держспоживстандарту України від 28.07.2010 № 327 про затвердження Класифікатора професій ДК 003:2010, враховуючи наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 29.12.2004 № 336 «Про затвердження Випуску 1 "Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників»
виконком Зеленівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити посадову інструкцію інспектора виконкому Зеленівської селищної ради.
2. Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити висвітлення цього рішення на офіційному веб – сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).
3. Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.

Селищний голова О.С. Семчишина


ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення виконкому
06.08.2019 № 42

Посадова інструкція інспектора виконкому селищної ради

1.Загальні положення

1.1. Інспектор селищної ради призначається на посаду та звільняється з посади за розпорядженням селищного голови. Правовий статус інспектора визначається Конституцією України, КЗпП України та іншими законодавчими та нормативно-правовими актами.
1.2.Інспектор в своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», актами Президента України, постановами Верховної Ради України, постановами Кабінету Міністрів України, актами органів місцевого самоврядування, наказами та розпорядженнями селищного голови, що регулюють питання земельних відносин, благоустрою та цією інструкцією.
1.3.Інспектор повинен мати повну середню освіту, знати і уміти застосовувати норми чинного законодавства, бути обізнаним у роботі з комп’ютером та добре володіти державною мовою. Мати знання основних правил ділового етикету.
1.4.Інспектор підпорядкований голові селищної ради, безпосередньо заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету та спеціалісту землевпоряднику І категорії.

2.Завдання та обов’язки

2.1. Здійснює заповнення по господарських книг з питань земельних відносин та готує у вказаний термін звіти по ним;
2.2.Видає довідки про наявність земельних ділянок.
2.3. За дорученням селищного голови розглядає звернення фізичних та юридичних осіб із земельних питань та з питань благоустрою і готує листи згідно із вимогами Закону України «Про звернення громадян».
2.4. Організовує покіс карантинних трав та інших бур’янів на зелених зонах підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих на території Зеленівської селищної ради а також територій прилеглих до приватних домоволодінь, магазинів та інших об’єктів. Координує роботу КП «Теплокомунгосп» щодо покосу трави в місцях загального користування, меморіалах, зупиночних павільйонах та інших об’єктах комунальної власності;
2.5.Організовує роботу з розчищення доріг від снігових заметів та їх посипання піском та пісчано-сольовими сумішами при ожеледиці
у зимовий період;
2.6.Проводить роботу по виявленню та організації ліквідації стихійних звалищ на території селищної ради. Координує роботу КП «Теплокомунгосп» у відповідному напрямку.
2.7.Взаємодіє з організаціями, які здійснюють збирання вивезення та захоронення ТПВ з території селищної ради, з власниками приватних домоволодінь, керівниками підприємств, установ і організацій стосовно укладення угод щодо централізованого вивезення сміття (ТПВ).
2.8. В разі встановлення порушення оформляє приписи, складає протоколи для розгляду на адміністративній комісії при виконавчому комітеті селищної ради. Приймає участь в роботі адміністративної комісії.
2.9. Оформляє та видає довідки про дотримання правил благоустрою.
2.10.Організовує «суботники» та прибирання території селища напередодні свят.
2.11.Організовує роботу з благоустрою селищних кладовищ разом з працівниками КП «Теплокомунгосп».
2.12.Виявляє аварійні дерева, сухостій та дерева, що досягли вікової межі, контролює їх стан, бере участь у роботі комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню, складає акти.
2.13.Спільно з заступником селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Зеленівської селищної ради розробляє заходи щодо забезпечення сталої роботи комунального господарства в весняно – літній та осінньо-зимовий періоди, а також ліквідацію наслідків стихійного лиха, аварій та катастроф на території селищної ради.
2.14. Виконує доручення та розпорядження селищного голови, заступника селищного голови, керуючого справами (секретаря) виконкому.


3. Права

Інспектор має право:
3.1Діяти від імені виконкому Зеленівської селищної ради та представляти інтереси селищної ради у взаємовідносинах з іншими організаціями.
3.2. Отримувати безкоштовно від місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій документи, матеріали та інформацію, необхідні для виконання покладених на нього завдань.
3.3. Брати участь у нарадах, на яких розглядаються питання, що відноситься до його компетенції.
3.4. На здорові, безпечні та належні для високопродуктивної роботи умови праці.
3.5. На соціальний і правовий захист відповідно до свого статусу.


4. Відповідальність

4.1.Інспектор несе дисциплінарну, цивільно-правову, адміністративну відповідальність у порядку, встановленому чинним законодавством за неналежне виконання або невиконання службових обов’язків передбачених посадовою інструкцією, перевищення своїх повноважень, чинного законодавства України про працю, за виконання розпоряджень селищного голови та внутрішнього розпорядку установи.
4.2.Несе відповідальність з охорони праці по виконавчому комітету Зеленівської селищної ради. Складає інструкції з техніки безпеки та охорони праці працівникам, проводить інструктажі.

5. Повинен знати
- Конституцію України;
- законодавчі акти, укази Президента України, постанови Кабінету Міністрів України;
- Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»;
- закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні»;
- Закон України «Про благоустрій населених пунктів», «Про відходи»;
- Закон України «Про охорону навколишнього середовища»;
- Закон України «Про забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення»;
- Закон України «Про житлово-комунальне господарство»;
- Закон України про землеустрій;
- кодекс України про адміністративні правопорушення та інші нормативно-правові акти, що регламентують діяльність у сфері житлово-комунального господарства;
- правила благоустрою, забезпечення чистоти і порядку, додержання тиші в громадських місцях на території Зеленівської селищної ради;
- мати знання основних засад діловодства та правил ділового етикету.

Селищний голова О.С. Семчишина


Ознайомлений _____________П.І. Б.

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту