Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXXХІ сесія Рішення №387

Рішення №387

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХХХХІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ  СКЛИКАННЯ

м. ХЕРСОН

смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

08.08.2013                                                                            №  387

Про надання  дозволу КП «Теплокомунгосп»

на отримання кредиту

 

З метою запобігання виникнення штрафних санкцій за несвоєчасну сплату спожитої електроенергії та інших обов'язкових платежів, розглянувши лист комунального підприємства «Теплокомунгосп», зареєстрований виконкомом селищної ради від 11.06.2013 за № 294/02-04, на підставі рекомендацій постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів та з питань житлово-комунального господарства, благоустрою транспорту та зв'язку, керуючись статтею 25, статтею 26 частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати комунальному підприємству «Теплокомунгосп» Зеленівської селищної ради дозвіл на отримання кредиту у ПАТ «МЕГАБАНК» у сумі 47500,00 грн. строком до 10.09.2014  на умовах, що визначені ПАТ «Мегабанк».

2.Надати дозвіл на надання у заставу ПАТ «Мегабанк» майнових прав

КП «Теплокомунгосп» на отримання ним грошових коштів у сумі 50 000,00 грн. з рахунку, відкритого у ПАТ «МЕГАБАНК», в забезпечення виконання зобов’язань згідно кредитного договору, що буде укладений з ПАТ «МЕГАБАНК».

3.Надати дозвіл директору КП «Теплокомунгосп» Черепіну В.І. на підписання необхідних документів й договорів з ПАТ «МЕГАБАНК» на умовах, що визначені ПАТ «Мегабанк».

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії" з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова                                                         О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту