Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXXХІ сесія Рішення №390

Рішення №390

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХХХХІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ  СКЛИКАННЯ

м. ХЕРСОН

смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

08.08.2013                                                                            № 390

Про  внесення змін до

рішень селищної ради

та деяких пунктів

рішень селищної ради.

 

 

До внесення змін у Земельний кодекс України та Закон України « Про землеустрій» одним із видів документації із землеустрою, яка виготовлялася громадянами в процесі приватизації земельних ділянок, була технічна документація із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку. Враховуючи, що Законом України «Про Державний земельний кадастр»  внесено зміни до Закону України «Про землеустрій», відведення земельних ділянок у власність або користування громадянам для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) можливе лише за проектом землеустрою. З метою приведення у відповідність рішень селищної ради про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо відведення у власність (спільну-сумісну власність) земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) до вимог Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» та згідно поданих заяв  від громадян, на підставі рекомендацій постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України ""Про місцеве самоврядування в Україні"", Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до  рішень селищної ради від 26.12.2012  № 324, від 30.11.2012  № 300 про надання громадянам дозволу на розробку землевпорядної документації щодо відведення у власність (спільну-сумісну власність) земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) а саме: вислів  «на виготовлення технічних документацій щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки»  викласти  наступним чином:  «на розробку проектів землеустрою щодо  відведення у власність  земельних ділянок»

2. Внести зміни до наступних пунктів рішень селищної ради про надання громадянам дозволу на розробку землевпорядної документації щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) а саме: вислів  « на виготовлення технічних документацій щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки»  викласти наступним чином:  « на розробку проектів землеустрою щодо  відведення у власність  земельних ділянок»:

2.1. пункт 6 додатку 1 рішення  сесії селищної ради  від 28.10.2011

№ 140 щодо надання дозволу гр. Гусарову Станіславу Володимировичу.

2.2. пункт 1  рішення селищної ради від 24.02.2012  № 206   щодо надання дозволу гр. Пангі Надії Григорівні.

2.3. пункт 5 додатку 1  рішення селищної ради від 27.04.2012  № 224   щодо надання дозволу гр. Мельниченко Надії Іванівні.

2.4.  пункт 2 додатку 1  рішення селищної ради від 27.01.2012  № 187  щодо надання дозволу  гр.Козловській Наталі Григорівні.

2.5.  пункт 9 додатку 1  рішення селищної ради від 28.10.2011  № 140    щодо надання дозволу  гр.Хмельковському Григорію Васильовичу.

2.6.  пункт 8 додатку 1  рішення селищної ради від 28.10.2011  № 140  щодо надання дозволу  гр. Аношкіній Людмилі Григорівні.

2.7. пункт 3 додатку 2 рішення селищної ради від 26.08.2011  № 121   щодо надання дозволу гр. Логвіновій Олені Мартинівні.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання  земельних відносин та екології / Альберті Н.В./.

 

Селищний голова                                                      О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту