Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXIV сесія Рішення №228

Рішення №228

Рішення №228

УКРАЇНА

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХХІV СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  VІ  СКЛИКАННЯ

 

_______________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

25.05.2012 р.                                                                        № 228


Про розроблення містобудівної документації –

Генерального плану смт Зеленівка

З метою реалізації довгострокової стратегії планування та забудови території, відповідно до статей 6, 8, 10, 16, 17 та пункту 4 розділу У Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Порядку розроблення містобудівної документації», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, рішення Зеленівської селищної ради від 30.03.2012  № 211 «Про створення цільового фонду селищної ради на 2012 рік «Розроблення містобудівної документації населених пунктів Зеленівської селищної ради, затвердження Положення про нього», рішення Зеленівської селищної ради від 29.12.2011 №172 «Про затвердження «Програми  соціально-економічного розвитку території Зеленівської селищної ради на 2012 рік», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И ЛА:

1. Розробити містобудівну документацію – генеральний план смт Зеленівка.

2. Визначити замовником розроблення містобудівної документації

(генерального плану смт Зеленівка) – виконавчий комітет Зеленівської селищної ради, а його розробником -  ПАТ «Херсон – Діпромісто».

3. Виконавчому комітету Зеленівської селищної ради з метою забезпечення розроблення містобудівної документації:

3.1. Здійснити фінансування за рахунок коштів цільового фонду, затвердженого рішенням селищної ради від 30.03.2012 року  № 211  «Про створення цільового фонду селищної ради на 2012 рік «Розроблення містобудівної документації населених пунктів Зеленівської селищної ради,

затвердження Положення про нього», та інших джерел, не заборонених законодавством.

3.2. Для першого етапу розроблення містобудівної документації встановити термін до 30.12.2012 року.

3.3. Звернутися до Херсонської обласної державної адміністрації стосовно одержання вимог щодо розроблення генерального плану населеного пункту.

3.4. Разом з замовником скласти завдання на проектування та надати його для погодження до управління містобудування та архітектури департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради.

4. Опублікувати в Херсонському віснику оголошення про початок розроблення генерального плану смт Зеленівка та визначити місце та строки подання пропозицій фізичними та юридичними особами.

5. Затвердити розроблені в 2009 – 2010 роках проекти забудови територій та врахувати їх під час розроблення генерального плану смт Зеленівка:

  • схема розміщення ділянок присадибної забудови по вул. Лермонтова;
  • проект забудови житлового масиву в селищі Зеленівка (вул. Горіхова, провулки Ювілейний, Зірковий, Рубіновий, Калиновий, Трояндовий);
  • проект забудови кварталу, обмеженого вулицями вул. Воровського, вул. О. Невського;
  • проект забудови кварталу в межах вул. Зелена, вул. Парникова та межі смт Зеленівка.

6. Врахувати схему розподілу території кварталу в межах вулиць Л.Українки, провулку Надії та вулиці Степової.

7. Врахувати при розробці Генерального плану смт. Зеленівка іншу містобудівну документацію, розроблену за попередні роки згідно діючого законодавства.

8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючі депутатські комісії з питань соціально - економічного розвитку  та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).,  з питань регулювання земельних відносин та екології (Альберті Н. В.).

Селищний голова                                                          О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту