Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LVІ сесія Рішення №529

Рішення №529

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LVІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.09.2019 № 529

Про переукладення договору
оренди нерухомого майна
з Херсонською дирекцією
АТ «Укрпошта»

У зв’язку із закінченням строку дії договору оренди нерухомого майна №1477 від 27.10.2016, згідно листа Херсонської дирекції АТ «Укрпошта» від 02.09.2019 № 42-1545, керуючись статтею 26, пунктом 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ”, відповідно до пункту 7 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна згідно рішення селищної ради від 25.09.2009 №464 «Про питання передачі комунального майна в оренду» зі змінами, на підставі рекомендацій постійних депутатських комісій з питань житлово–комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку та комісії з питань соціально економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл виконавчому комітету Зеленівської селищної
ради переукласти договір оренди з Херсонською дирекцією АТ «Укрпошта» на нежитлові приміщення загальною площею 49,3 кв. м., розташовані на першому поверсі будівлі, яка знаходиться за адресою: вул. Л.Українки, буд. 7, смт. Зеленівка, м. Херсон, строком на 2 роки 11 місяців.
2.Голові Зеленівської селищної ради Семчишиній О.О. переукласти договір оренди нерухомого майна з Херсонською дирекцією АТ «Укрпошта».
3. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб-сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань житлово–комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку (Юхно О.В.) та соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина

529