Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LVІ сесія Рішення №532

Рішення №532

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LVІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.09.2019 №532

Про надання дозволу Акціонерному Товариству «Херсонобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки

Розглянувши клопотання Акціонерного Товариства (АТ) «Херсон обленерго», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, відповідно до статей 12, 93, 100, 122, 123 Земельного кодексу України, статей 20, 22, 50, 551 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада,

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл Акціонерному Товариству «Херсонобленерго» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок орієнтовною площею 0,0008 га, із земель комунальної власності, для будівництва 2-х опор ПЛ- 10кВ, розташованих за адресою: смт Зеленівка, вул. Лермонтова, для приєднання електроустановок житлового будинку за адресою: смт Зеленівка, вул. Лермонтова,23.
2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.


Селищний голова О.С. Семчишина

532