Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LVІІ сесія Рішення №539

Рішення №539

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LVІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

24.10.2019 № 539

Про внесення змін до рішення селищної
ради від 18.12.2018 № 412 «Про затвердження
програми «Організація роботи спортивних заходів в смт. Зеленівка на 2019 рік»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно Закону України “Про органи самоорганізації населення” від 11 липня 2001 року № 2625-Ш, з метою надання мешканцям селищної ради умов у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції України та законів України, задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб, на підставі рекомендацій постійних депутатських комісій з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров*я та у справах молоді і соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Внести зміни до рішення селищної ради від 18.12.2018 року № 412 «Про затвердження Програми «Організація роботи спортивних заходів в смт. Зеленівка на 2019 рік», а саме викласти Програму у новій редакції згідно додатку /додається/.
2. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
3. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб - сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, спорту, охорони здоров*я та у справах молоді (Зельманчук О.О.) та соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина

Додаток

539