Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LVІІ сесія Рішення №541

Рішення №541

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LVІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

24.10.2019 №541

Про розроблення містобудівної документації – детального плану території, обмеженої частиною вулиць: Чехова–2Нижня та провулку Чехова.

На підставі клопотання Лаптєва С.Г., відповідно до статей 10 та 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, керуючись пунктом 42 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Розробити містобудівну документацію – детальний план території, обмеженої частиною вулиць: Чехова - 2Нижня та провулку Чехова з метою зміни цільового призначення земельної ділянки площею 674 кв.м. (кадастровий номер 6510165600:04:087:0004), яка розташована за адресою: смт Зеленівка, вул. Чехова, 2-а та перебуває в оренді гр. Лаптєва С.Г. для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на землі для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2.Визначити замовником розроблення містобудівної документації виконавчий комітет Зеленівської селищної ради (далі – Замовник).
3.Замовникові забезпечити розроблення, погодження та подання на затвердження завершеного проекту містобудівної документації відповідно до вимог чинного законодавства України.
4.Фінансування робіт із розроблення вище зазначеного детального плану території здійснити за рахунок коштів Лаптєва Сергія Геннадійовича.
5.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації та на веб-сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
6.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
7.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

541