Головна Нормативні документи виконавчого комітету Рішення виконавчого комітету Рішення №51

Рішення №51

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

05.11.2020 № 51

Про початок опалювального періоду 2019 – 2020 років
в установі виконкому Зеленівської селищної ради

Керуючись статтями 29, 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв*язку з виробничою необхідністю, з метою створення належних умов для функціонування установи виконкому Зеленівської селищної ради в осінньо - зимовий період 2019 – 2020 років, виконком Зеленівської селищної ради

В И Р І Ш И В :

1.Розпочати опалювальний період в адмінбудівлі виконкому Зеленівської селищної ради за адресою: смт. Зеленівка, вул. Л. Українки, № 7, після настання середньодобової температури повітря + 8 С і нижче протягом трьох діб, або з 05.11.2019 року.
2. Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Зеленівської селищної ради Уманському Олексію Григоровичу;
2.1.Щомісячно звітувати за спожитий природній газ перед АТ «Херсонгаз» та «Херсонрегіонгаз», надавати відповідні документи до бухгалтерії виконкому селищної ради для сплати коштів.
3. Головному бухгалтеру виконкому селищної ради Галенко Г.Д.:
3.1. Забезпечити своєчасну сплату коштів за спожитий природній газ перед АТ «Херсонгаз» та «Херсонрегіонгаз».
3.2. Щомісячно виставляти відповідні акти виконаних робіт по відшкодуванню сплати коштів за спожитий природній газ організаціям, які орендують приміщення у адміністративному будинку виконкому Зеленівської селищної ради, згідно укладених договорів.
4.Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити висвітлення цього рішення на офіційному веб–сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).
5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Зеленівської селищної ради Уманського О.Г..

Селищний голова О.С. Семчишина