Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 24/10-5

Проект рішення 24/10-5

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

14.11.2019 №

Про внесення змін до програми
“Соціальний захист малозабезпечених верств
населення Зеленівської селищної ради на 2019 рік”,
затвердженої рішенням Зеленівської селищної ради
від 18.12.2018 № 409 зі змінами згідно рішення від 25.06.2019

З метою ефективного здійснення соціального захисту малозабезпечених верств населення, керуючись пунктом 22 частини 1статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно статті 46 Конституції України, на підставі рекомендацій постійних депутатських комісій мандатної, з питань депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та соціального захисту населення і соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести наступні зміни до програми “Соціальний захист малозабезпечених верств населення Зеленівської селищної ради на 2019 рік”:
1.1.В пункті 3 програми «надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення, особам з інвалідністю, багатодітним сім*ям, пенсіонерам» в стовбці 6 «суму коштів на виконання програми» збільшити на 10 000 грн. за рахунок коштів пункту 6 програми «надання матеріальної допомоги на придбання твердого палива» та суму «240000 грн.» замінити на «250000 грн.»;
1.2.Пункт 6 програми видалити;
1.3.Пункт 7 програми «оплата інших послуг (банківські послуги)» вважати пунктом 6.
2.Затвердити програму в новій редакції, що додається.
3.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії - мандатну, з питань депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та соціального захисту населення (Семчишина М.Л.) та соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина

 Додаток