Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 24/10-8

Проект рішення 24/10-8

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

14.11.2019 №

Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд
та передачу їх у власність та оренду

Розглянувши заяви громадян про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12,81,93,121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічні документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):
1.1.Гр.Теньшовій Інні Олександрівні на земельну ділянку площею 0,0700 га для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (під розширення присадибної ділянки) розташованої за адресою: м. Херсон, смт Зеленівка, вул. 1 Набережна,4.
Кадастровий номер земельної ділянки: 6510165600:04:126:0002.
2.Передати земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд із земель комунальної власності, громадянам :
2.1. Теньшовій І.О. - в оренду під розширення присадибної ділянки на 25 років.
3. Зобов’язати громадян, вказаних у пункті 1 даного рішення:
3.1.Здійснювати використання земельних ділянок за цільовим призначення з дотриманням вимог чинного земельного та містобудівного законодавства.
3.2.Дотримуватися обов’язків власників земельних ділянок та правил добросусідства , визначених статтями 91,103 Земельного кодексу України.
3.3.Вирішити питання вивезення твердих побутових відходів на полігон ТПВ згідно зі статтею 35-1 Закону України « Про відходи».
3.4.Зареєструвати право власності та право оренди на вказані земельні ділянки в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до ГУ ДФС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку.
4.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення в засобах масової інформації та на веб-сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
5. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
6.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина