Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXХXIІ сесія Рішення №392

Рішення №392

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХХХХІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ  СКЛИКАННЯ

м. ХЕРСОН

смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

 

Р І Ш Е Н Н Я

06.09.2013                                                                            № 392

Про відмову в наданні дозволу

на розробку проектів землеустрою

 

 

Розглянувши заяви громадян, на підставі рекомендацій постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та екології,  керуючись пунктом 3 статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України ??Про місцеве самоврядування в Україні??, статтями 12,35,39,118 Земельного кодексу України, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Відмовити  в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель та споруд в смт. Зеленівка по вулиці Шкільній  гр. Рефлер Ірині Василівні на підставі статті 39, абзацу першого частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України, частини третьої  статті 24  Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності»,  у зв’язку  з відсутністю затвердженої містобудівної документації для території смт. Зеленівки.

2.Відмовити  в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення садівництва  в смт. Зеленівка по вулиці Шкільній  гр. Рефлеру Володимиру Вікторовичу  на підставі  абзацу першого частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України, частини третьої  статті 24  Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності»,  у зв’язку  з відсутністю затвердженої містобудівної документації для території смт. Зеленівки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання  земельних відносин та екології / Альберті Н.В./.

 

Селищний голова                                                     О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту