Головна Нормативні документи виконавчого комітету Проекти рішень виконавчого комітету Проект рішення 23/12-4

Проект рішення 23/12-4

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

14.01.2020 №
Про підсумки роботи зі зверненнями
громадян у виконкомі Зеленівської
селищної ради за 2019 рік

Розглянувши аналітичні матеріали про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради, керуючись Законом України «Про звернення громадян», підпунктом 1 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Зеленівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Статистично-аналітичний звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за 2019 рік взяти до відома (додається).
2. Визнати, що виконком Зеленівської селищної ради вживає необхідні заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, вирішення найактуальніших питань життєдіяльності територіальної громади Зеленівської селищної ради.
3. Спеціалістам виконкому Зеленівської селищної ради:
3.1. Надалі забезпечувати безумовне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів.
3.2. Посилити відповідальність за результативність розгляду звернень громадян, приділяючи особливу увагу зверненням пільгових, соціально незахищених категорій громадян та тих, які неодноразово звертаються до виконкому Зеленівської селищної ради.
4. Рішення виконкому Зеленівської селищної ради від 01.10.2019
№ 45 «Звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за 9 місяців 2019 року» вважати таким, що втратило чинність.
5.Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити висвітлення даного рішення на офіційному веб-сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).

Селищний голова О.С. Семчишина

ПОГОДЖЕНО
Рішення виконкому селищної ради
14.01.2020 №


Статистично-аналітичний звіт про підсумки роботи зі зверненнями
громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за 2019 рік

За 2019 рік до установи виконкому Зеленівської селищної ради звернулося 2422 громадян, що на 664 осіб менше, ніж в 2018 році за аналогічний період. Провівши статистично-аналітичний аналіз роботи виконавчого комітету щодо звернень громадян, виявлено, що в їх зверненнях порушувалися питання соціально-побутових проблем, індивідуального будівництва та благоустрою, присвоєння поштової адреси, надання матеріальної допомоги соціально-незахищеним верствам населення, розглядалися заяви по земельним питанням, реєстрації актів цивільного стану, щодо вирішення нотаріальних дій, також звернення щодо оформлення субсидій.
Вирішенню соціальних проблем мешканців, які проживають на території Зеленівської селищної ради, сприяла програма «Соціальний захист малозабезпечених верств населення Зеленівської селищної ради на 2019 рік».
За наданням матеріальної допомоги за 2019 рік звернулося 298 громадян. Згідно програми надано матеріальної допомоги на суму 279800 грн. (двісті сімдесят дев’ять тисяч вісімсот гривень).
По земельним питанням надійшло – 185 заяв (за аналогічний період 2018 року надійшло – 208 заяв від громадян), із них:
- 44 заяви на розробку проекту землеустрою;
- 20 заяв на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність;
- 60 заяв про затвердження проекту землеустрою;
- 11 заяв про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки;
- 1 заява про припинення дії договору оренди;
- 8 заяв про виділення земельної ділянки для індивідуального будівництва, як учасникам АТО;
- 9 заяв про внесення змін до деяких пунктів рішень селищної ради;
- 32 заяви - інші земельні питання.
За 2019 рік проведено 10 реєстрацій шлюбу, видано 19 свідоцтв про народження та 30 свідоцтв про смерть, за здійсненням нотаріальних дій (доручень) звернулось 100 осіб, інші питання – 34 особи.
За довідками про склад сім’ї та місце проживання звернулося - 1048 осіб, про наявність земельних ділянок - 403 особи, про перейменування вулиць - 9 осіб, про надання адресної допомоги для придбання твердого палива та скрапленого газу – 28 осіб.
По питанням присвоєння поштової адреси, індивідуального будівництва та благоустрою, видачі технічних умов газифікації житлового будинку, про надання дозволу на проведення земельних робіт, пов’язаних з ремонтом лінії водопроводу, та іншим питанням за 2019 рік звернулося 95 осіб, стосовно пасажирських перевезень – 2 особи.
Протягом 2019 року було зареєстровано 137 депутатських актів підтверджень та обстежень умов проживання громадян.
На даний час до виконкому Зеленівської селищної ради надійшли 5 скарг від громадян. Всі скарги розглянуті та своєчасно надані відповіді.
За 2019 року до виконкому надійшло 7 запитів згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» та 12 запитів згідно Закону України «Про звернення громадян». На всі запити своєчасно були надані відповіді.
До виконкому Зеленівської селищної ради за 2019 рік зверталися учасники ВВВ та учасники війни, учасники АТО, ветерани праці та пенсіонери, особи з інвалідністю.
Заяви надходять в письмовому вигляді та в усній формі, переважно особисто громадянами.
Прийом ведеться щоденно. Обмежень по прийому громадян не має.
Постійно здійснюється контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян.

Спеціаліст І категорії І.А. Дехканова