Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXХXIІ сесія Рішення №394

Рішення №394

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХХХХІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ  СКЛИКАННЯ

м. ХЕРСОН

смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

 

Р І Ш Е Н Н Я

06.09.2013 р.                                                                        № 394

Про  внесення змін до

деяких пунктів

рішень селищної ради

 

До внесення змін у Земельний кодекс України та Закон України «Про землеустрій» одним із видів документації із землеустрою, яка виготовлялася громадянами в процесі приватизації земельних ділянок, була технічна документація із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку. Враховуючи, що Законом України «Про Державний земельний кадастр»  внесено зміни до Закону України «Про землеустрій», відведення земельних ділянок у власність або користування громадянам для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) можливе лише за проектом землеустрою. З метою приведення у відповідність рішень селищної ради про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо відведення у власність (спільну-сумісну власність) земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) до вимог Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» та згідно поданих заяв  від громадян, на підставі рекомендацій постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України ""Про місцеве самоврядування в Україні"", Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до пункту 1 додатку 2 рішення селищної ради від 30.09.2011  № 131 про надання  гр. Петрович Олені Миколаївні

дозволу на розробку землевпорядної документації щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), а саме вислів:  «на виготовлення технічних документацій щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки»  викласти наступним чином:  «на розробку проектів землеустрою щодо  відведення у власність  земельних ділянок»:

2. Внести зміни у пункт 3 додатку 2 рішення селищної ради від 27.04.2012  № 224  «Про надання  дозволу на виготовлення технічних документацій та розробку проектів землеустрою»  стосовно площі, що пропонується в оренду замість «200 кв. м.» читати «350 кв. м.» в зв’язку з уточненням площі.

3. Внести зміни у пункт 3 додатку 2 рішення селищної ради від 28.10.2011  № 140  «Про надання  дозволу на виготовлення технічних документацій та розробку проектів землеустрою»  стосовно площі, що пропонується в оренду замість «500 кв. м.» читати «757 кв. м.» в зв’язку з уточненням площі.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання  земельних відносин та екології / Альберті Н.В./.

 

Селищний голова                                                     О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту