Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LХІ сесія Рішення №590

Рішення №590

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2020 № 590

Про відмову в наданні дозволу
на розробку проектів землеустрою

Розглянувши заяви громадян, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України ??Про місцеве самоврядування в Україні??, статтями 12, 39, 118 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Відмовити в наданні дозволу на розробку проектів землеустрою:
1.1.Гаврашенко Анжелі Анатоліївні щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,12 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вулиці Каштановій, на підставі частини шостої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка перебуває у користуванні іншої особи).
1.2. Гаврашенку Антону Дмитровичу щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вулиці Некрасова, на підставі частини шостої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка перебуває у користуванні іншої особи).
1.3.Антоновій Наталі Іванівні щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вулиці Некрасова, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).
1.4.Антоновій Розі Станіславівні щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вул. Некрасова, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).
1.5. Дзюбинському Андрію Вікторовичу щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вул. Некрасова, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).
1.6. Дзюбинському Андрію Вікторовичу щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вул. Некрасова, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

590