Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LХІ сесія Рішення №593

Рішення №593

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2020 № 593

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення у спільну сумісну власність
земельної ділянки для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва

Розглянувши заяву громадян, проект землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність земельної ділянки, відповідно до статей 12,22,791,89, 125,126, пункту 21 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статей 3,4 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення у спільну сумісну власність Кучеренку Сергію Борисовичу та Кучеренку Олександру Борисовичу земельної ділянки загальною площею 3,2050 га, (контур 20/20) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення, яка перебувала у колективній власності КСП «Овочевий» (за межами населених пунктів) на території Зеленівської селищної ради.
Кадастровий номер земельної ділянки: 6510165600:04:001:0868.
2. Передати громадянам, зазначеним у пункті 1 даного рішення у спільну сумісну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
3. Зобов’язати громадян:
3.1.Здійснювати використання земельної ділянки за цільовим призначення з дотриманням вимог чинного земельного законодавства.
3.2.Протягом одного місяця з моменту прийняття даного рішення селищною радою зареєструвати право власності на земельну ділянку в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до ГУ ДФС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
5.Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

593

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту