Головна Нормативні документи виконавчого комітету Проекти рішень виконавчого комітету Проект рішення 13/01-3

Проект рішення 13/01-3

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

04.02.2020 №

Про затвердження на 2020 рік переліку
об*єктів та видів робіт для залучення
засуджених до громадських робіт на
території Зеленівської селищної ради

Розглянувши запит начальника Дніпровського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області від 02.01.2020 року № 30/10/11-20, зареєстрований виконкомом селищної ради за № 06/02-17, керуючись статтями 11, 30, 38, 52, 59 та 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 36, 39 Кримінально-виконавчого кодексу України, виконком Зеленівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити на 2020 рік перелік об*єктів та видів робіт для залучення засуджених до громадських робіт на території Зеленівської селищної ради згідно додатку до рішення (додається).
2. Встановити наступні види громадських робіт:
- прибирання доріг, вулиць, скверів, бульварів, інших територій;
- роботи з озеленення селища;
- малярні роботи на об’єктах благоустрою;
- очищення об’єктів благоустрою від несанкціонованої реклами, об'яв, бруду тощо.
3.Затвердити підприємства, на об’єктах яких здійснюється виконання громадських робіт: КП «Теплокомунгосп» та виконавчий комітет Зеленівської селищної ради.
4. Директору КП «Теплокомунгосп» Черепіну В.І.:
4.1. Призначити відповідальну особу за виконанням визначених громадських робіт засудженими.
4.2. Ознайомлювати засуджених під підпис з правилами техніки безпеки і вести контроль за виконанням визначених робіт.
4.3. Вести облік відпрацьованих годин та щомісячно інформувати начальника Дніпровського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області про кількість відпрацьованих годин і їх ставлення до праці.
4.4. Своєчасно повідомляти начальника Дніпровського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області про ухилення засуджених від виконання громадських робіт, а також переведення їх на інше місце роботи, появу на роботі у нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння, порушення громадського порядку.
4.5. Громадські роботи засудженим виконувати не більше як чотири години на день, у вільний від основної роботи чи навчання час.
5. Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити висвітлення цього рішення на офіційному веб–сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).
6. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Зеленівської селищної ради Уманського О.Г..

Селищний голова О.С. Семчишина

Додаток