Головна Нормативні документи виконавчого комітету Проекти рішень виконавчого комітету Проект рішення 13/01-6

Проект рішення 13/01-6

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

04.02.2020 №
Про затвердження плану роботи виконавчого комітету
по забезпеченню військового обліку призовників та
військовозобов’язаних на території Зеленівської
селищної ради на 2020 рік

З метою організації належної роботи, пов’язаної з військовим обліком призовників та військовозобов’язаних, які мешкають на території Зеленівської селищної ради, здійснення заходів щодо військово – патріотичного виховання населення та робіт, пов’язаних з мобілізаційною підготовкою та цивільним захистом на території Зеленівської селищної ради, керуючись статтею 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 34, 38 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», виконавчий комітет Зеленівської селищної ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити план роботи виконавчого комітету по забезпеченню військового обліку призовників та військовозобов’язаних на території Зеленівської селищної ради на 2020 рік (додається).
2. Інспектору виконавчого комітету Зеленівської селищної ради
(Плакса Н.В.) виконувати свою роботу відповідно до затвердженого плану роботи на 2020 рік, інших доручень і розпоряджень селищного голови та військового комісара відповідно до посадових інструкцій.
3. Керуючому справами (секретарю) виконкому селищної ради
Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua.).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету
Уманського О.Г.


Селищний голова Семчишина О.С.

 Додаток