Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 03/02-10

Проект рішення 03/02-10

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

25.02.2020 №


Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення у власність
земельної ділянки для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва

Розглянувши заяви громадян, проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки, відповідно до статей 12,22,791, 125,126, пункту 21 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статей 3,4 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність Кузьменковій Ользі Георгіївні земельної ділянки загальною площею 5,2027га (контур 15/29) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення, які перебували у колективній власності КСП «Овочевий» (за межами населених пунктів) на території Зеленівської селищної ради.
Кадастровий номер земельної ділянки: 6510165600:04:001:0906.
2. Передати гр. Кузьменковій О.Г. у власність земельну ділянку загальною площею 5,2027га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
3. Зобов’язати громадян:
3.1.Здійснювати використання земельної ділянки за цільовим призначення з дотриманням вимог чинного земельного законодавства.
3.2.Протягом одного місяця з моменту прийняття даного рішення селищною радою зареєструвати право власності на земельну ділянку в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до ГУ ДФС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб- сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту