Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LХІІ сесія Рішення №611

Рішення №611

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

25.02.2020 № 611

Про відмову в наданні дозволу
на розробку проектів землеустрою

Розглянувши заяви громадян, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, статтями 12, 39, 118 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Відмовити в наданні дозволу на розробку проектів землеустрою:
1.1. Антоновій Наталі Іванівні щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вулиці Некрасова, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).
1.2.Гажур Ганні Миколаївні щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вулиці Некрасова, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).
1.3. Дзюбинському Андрію Вікторовичу щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вул. Некрасова, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).
1.4.Антонову Владиславу Станіславовичу щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вул. Некрасова, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).
1.5.Антоновій Розі Станіславовні щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,15 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вул. Некрасова, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

611

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту