Головна Нормативні документи виконавчого комітету Рішення виконавчого комітету Рішення №15

Рішення №15

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

03.03.2020 № 15

Про погодження звіту КП «Теплокомунгосп»
та виконання заходів щодо контролю за
дотриманням мешканцями Зеленівської селищної
ради поливного сезону з поливу зелених насаджень
на території селищної ради протягом весняно –
літнього та осіннього періоду 2019 року

Керуючись статтею 17, пунктами 1,2 статті 29, пунктом 2 частини 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист КП «Теплокомунгосп» та заслухавши інформацію директора КП «Теплокомунгосп» Черепіна В.І., виконком Зеленівської селищної ради

ВИРІШИВ:

1. Погодити звіт КП «Теплокомунгосп» про виконання заходів щодо контролю за дотриманням мешканцями Зеленівської селищної ради поливного сезону з поливу зелених насаджень та території селищної ради протягом весняно – літнього та осіннього періоду 2019 року (додається) та визнати роботу комунального підприємства «Теплокомунгосп» у відповідному напрямку за 2019 рік задовільною.
2.Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити висвітлення рішення на офіційному веб–сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).

Селищний голова О.С. Семчишина

ПОГОДЖЕНО
Рішення виконкому селищної ради
03.03.2020 № 15

Звіт
КП «Теплокомунгосп» про виконання заходів щодо контролю за дотриманням мешканцями Зеленівської селищної ради поливного сезону з поливу зелених насаджень та території селищної ради протягом весняно – літнього та осіннього періоду 2019 року


Комунальне підприємство «Теплокомунгосп» здійснює послуги з централі-зованого водопостачання та водовідведення населенню, бюджетним установам та іншим споживачам на території Зеленівської селищної ради на підставі ліцензії, виданої Херсонською обласною державною адміністрацією за № 426 від 20.07.2015 року.
Робота комунального підприємства „Теплокомунгосп" направлена на забезпечення послугами з водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ та інших споживачів в смт. Зеленівка, сел. Сонячне,
с. Петрівка, с. Богданівка, сел. Молодіжне.
Чисельність, якому надаються послуги централізованого водопо-стачання, становить:
- смт. Зеленівка - 2254 абонентів;
- сел. Сонячне - 295 абонентів,
- с. Петрівка - 135 абонентів ,
- с. Богданівка – 190 абонентів,
- сел. Молодіжне – 402 абонентів.
Послуги з централізованого водовід¬ведення надаються 164 абонентам.
Водозабезпечення здійснюється цілодобово з підземних джерел на території селищної ради.
Договорами на надання послуг охоплено 98% абонентів. Відсоток сплати за надані послуги складає – 80 %.

На виконання нормативно правових актів України у сфері надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води, водовідведення, затверджених Постановою КМУ від 21.07.2005 року № 630 та рішення виконавчого комітету селищної ради від 05.02.2019 № 07 «Про затвердження поливного сезону з поливу зелених насаджень та території селищної ради протягом весняно – літнього та осіннього періоду 2019 року», контролерами та працівниками КП «Теплокомунгосп» вживалися систематичні заходи, спрямовані на дотримання мешканцями селищної ради поливного сезону з поливу з зелених насаджень.

З метою рівномірного розподілу питної води контролерами КП «Теплокомунгосп» постійно проводилася інформаційно - роз’яснювальна робота серед населення стосовно обов’язкового дотримання режиму поливу зелених насаджень.


Протягом 2019 року було видано 4 попередження щодо порушень режиму поливу зелених насаджень, а саме:
- в селищі Зеленівка –0 ;
- в селищі Сонячне – 1;
- в селі Богданівка – 1;
- в селі Петрівка – 1;
- в селищі Молодіжне – 1 попередження.

Постійно проводиться роз’яснювальна робота про сплату заборгованості або укладання договору реструктуризації.
З метою унеможливлення випадків несанкціонованого відбору води залишається актуальним питання щодо винесення лічильників обліку води на центральну мережу водопостачання.
Директор КП «Теплокомунгосп» В.І. Черепін