Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LХІІІ сесія Рішення №616

Рішення №616

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

20.03.2020 № 616

Про внесення змін до програми «Соціально –
економічний розвиток території Зеленівської
селищної ради на 2020 рік», затвердженої рішенням
селищної ради від 12.12.2019 року № 568


Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 27 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», з метою розвитку території селищної ради, підвищення соціально – економічного рівня закладів, що перебувають у комунальній власності територіальної громади, на підставі рекомендацій постійної депутатської комісії з питань соціально - економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести та затвердити зміни до програми «Соціально – економічний розвиток території Зеленівської селищної ради на 2020 рік», затвердженої рішенням селищної ради від 12.12.2019 року № 568, а саме: доповнити програму пунктом 8 згідно додатку (додається).
2. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
3.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.)
4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).


Селищний голова О.С. Семчишина

Додаток

616

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту