Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LХІІІ сесія Рішення №626

Рішення №626

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

20.03.2020 № 626

Про відмову в наданні дозволу
на розробку проекту землеустрою

Розглянувши заяву Лазарева К.К., керуючись статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні, статтями 12, 39, 118 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада


В И Р І Ш И Л А:


1.Відмовити гр. Лазареву Кирилу Костянтиновичу в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,10 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вулиці Панаса Мирного, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка перебуває у приватній власності іншої особи).
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

626