Головна Нормативні документи виконавчого комітету Проекти рішень виконавчого комітету Проект рішення 09/03

Проект рішення 09/03

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

07.04.2020 №

Про затвердження заходів по наведенню санітарного
порядку та благоустрою на території Зеленівської
селищної ради в 2020 році

Керуючись статтею 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про благоустрій населених пунктів», Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», наказом міністерства з питань ЖКХ України №32 від 31.05.2007 року «Про затвердження рекомендацій із розроблення правил благоустрою території населеного пункту», згідно рішення Херсонської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в межах Херсонської територіальної громади» та рішення Зеленівської селищної ради від 30.09.2011 року №127 «Про встановлення та затвердження «Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території Зеленівської селищної ради», у зв’язку з необхідністю наведення належного санітарного стану та благоустрою на території Зеленівської селищної ради, виконком селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити заходи по наведенню санітарного порядку та благоустрою на території Зеленівської селищної ради в 2020 році (заходи додаються).
2. Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити доведення даного рішення до відома населення, керівників підприємств, установ та організацій незалежно від підпорядкування та форм власності та його оприлюднення на офіційному веб–сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).
3. Контроль за ходом виконання даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконкому Уманського О.Г.


Селищний голова О.С. Семчишина


ЗАТВЕРДЖЕНО.
Рішення виконкому
селищної ради
07.04.2020 №

З А Х О Д И
по наведенню санітарного порядку та благоустрою
на території Зеленівської селищної ради в 2020 році

1. Директору КП «Теплокомунгосп», директорам шкіл № 38, № 43, завідувачам дитячих ясла-садків № 46, № 47, № 48, директору БК, завідувачам клубами, завідувачам ФАПами, керівникам сільськогосподарських колективів, власникам магазинів, барів, кафе, торгівельних кіосків, керівникам організацій, установ, підприємств незалежно від форм власності, прийняти міри по терміновому виконанню робіт з благоустрою на закріплених територіях, обов’язкового встановлення металевих урн, в термін до 01.05.2020 року та на протязі всього року проводити «чисті четверги», а також забезпечити виконання на підвідомчих територіях наступних заходів:
- в весняно – літній період: висадження квітів та дерев, скошення трави, підбілювання бордюрів та дерев, прибирання сміття, догляд за деревами та кущами, полив зелених насаджень, та інші необхідні роботи.
- в осінньо – зимовий період: прибирання сміття, приведення клумб та зелених зон до нормального естетичного вигляду, посипання прилеглих територій соляно – пісчаними сумішами від ожеледиці, розчищення та прибирання снігу, ліквідації снігових заметів та бурульок на дахах будівель, та інші необхідні роботи.
Закріплена територія – це територія, яка відведена у власність або оренду, а також прилегла територія, обумовлена державними будівельними нормами.
Обовя’зкові вимоги:
- святкове оформлення фасадів будівель у відповідності до кожного свята: Новий рік та Різдво, День Перемоги, День Незалежності та Соборності, День Державного Прапору, День селища та до інших вагомих державних та місцевих свят;
- обов’язкове встановлення Державного Прапора України на фасадах державних установ та організацій і підприємств незалежно від форм власності до державних свят, затверджених в Україні;
- укладання договорів на централізований вивіз твердих побутових відходів від власних об’єктів з організаціями, які мають відповідні ліцензії та дозволи.
2. Директору ТОВ «Плодоовочевий комбінат Херсон» до 01.05.2020 р. привести в належний санітарний стан прилеглу територію комбінату, а також на протязі року проводити «чисті четверги» та інші роботи, передбачені пунктом 2 цих заходів. Під час сезонних робіт по прийняттю овочів і фруктів на переробку, вживати заходи щодо недопущення розміщення автотранспорту з продукцією на вул. Л. Українки для уникнення заторів та аварійних ситуацій.
3. Головам сільських комітетів постійно проводити роз’яснювальну роботу серед населення, керівників установ і організацій по благоустрою прибудинкових територій, земельних ділянок, зелених зон.
4. ПП «Садова» посилити роботу з населенням Зеленівської селищної ради та підприємствами, установами і організаціями незалежно від форм власності, по укладанню угод по вивозу твердих побутових відходів (постійно на протязі року).
5. Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету та спеціалісту землевпоряднику, спільно з працівниками поліції, сільськогосподарською інспекцією, проводити рейди з контролем дотримання правил благоустрою, боротьби з бур’янами та раціонального використання земельних ділянок згідно їхнього цільового призначення (постійно).
6. Заступнику селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету:
6.1. Спільно з депутатами селищної ради по виборчих округах, на яких розміщені багатоквартирні житлові будинки, провести роботу щодо укладання угод по централізованому вивозу ТПВ та недопущення забруднення прилеглих до будинків територій.
6.2.Організовувати «чисті четверги» і «суботники» по наведенню санітарного порядку, підбілювання дерев на території селищної ради (в міру необхідності).
6.3. Порушників «Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території Зеленівської селищної ради», затверджених рішенням Зеленівської селищної ради від 30.09.2011 року № 127», а також правил торгівлі притягувати до адміністративної відповідальності на засіданнях адмінкомісії при виконавчому комітеті Зеленівської селищної ради (що четверга, по мірі надходження адміністративних протоколів).
6.4.Періодично проводити виїзні засідання адміністративної комісії при виконкомі Зеленівської селищної ради в с. Сонячне, Богданівка, Петрівка (по мірі надходження адміністративних протоколів, складених на мешканців зазначених населених пунктів).
6.5.У разі порушення правил благоустрою та режиму роботи працівниками або власниками магазинів, барів, кафе, торгівельних кіосків, тощо, направляти необхідні документи до управління споживчого ринку та сфери послуг виконавчого комітету Херсонської міської ради та виносити на розгляд виконкому Зеленівської селищної ради рішення про припинення роботи таких закладів, та притягувати їх до адміністративної відповідальності.
7.Інспектору виконкому Зеленівської селищної ради Радіоновій Л.А. вжити заходи щодо виявлення аварійних та сухих дерев на території селищної ради, з наступним оформленням дозвільних документів на їх видалення, розчистку порослі, спилювання та корчування пнів, тощо.
8. Директору КП «Теплокомунгосп» Черепіну В.І. забезпечити виконання робіт з розчищення на території селищної ради доріг від сніжного покрову, посипання піском під час ожеледиці та вивезення сміття з стихійних звалищ на міський полігон в межах бюджетних призначень, затверджених рішенням Зеленівської селищної ради від 12.12.2019 року № 567 «Про затвердження програми «Організація робіт з благоустрою та наведенню санітарного порядку на території Зеленівської селищної ради на 2020 рік»;
8.1. В термін до 01.05.2020 року та на протязі року привести в належний санітарний стан території кладовищ, меморіалів та прилеглих до них територій (збирання та вивезення сміття, тощо).
9.Уповноваженим по складанню протоколів про адміністративні правопорушення активізувати свою роботу зі складання протоколів на осіб, які порушують вимоги статті 152 КУпАП. Складені протоколи з супровідними документами надавати на розгляд до адміністративної комісії при виконавчому комітеті Зеленівської селищної ради.

Заступник селищного голови
з питань діяльності виконкому О.Г.Уманський