Головна Нормативні документи виконавчого комітету Проекти рішень виконавчого комітету Проект рішення 09/03-2

Проект рішення 09/03-2

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

07.04.2020 №
Про підсумки роботи зі зверненнями
громадян у виконкомі Зеленівської
селищної ради за І квартал 2020 року

Розглянувши аналітичні матеріали про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради, керуючись Законом України «Про звернення громадян», підпунктом 1 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Зеленівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Статистично-аналітичний звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за І квартал 2020 року взяти до відома (додається).
2. Визнати, що виконком Зеленівської селищної ради вживає необхідні заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, вирішення найактуальніших питань життєдіяльності територіальної громади Зеленівської селищної ради.
3. Спеціалістам виконкому Зеленівської селищної ради:
3.1. Надалі забезпечувати безумовне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів.
3.2. Посилити відповідальність за результативність розгляду звернень громадян, приділяючи особливу увагу зверненням пільгових, соціально незахищених категорій громадян та тих, які неодноразово звертаються до виконкому Зеленівської селищної ради.
4. Рішення виконкому Зеленівської селищної ради від 14.01.2020
№ 04 «Звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за 2019 рік» вважати таким, що втратило чинність.
5.Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити висвітлення даного рішення на веб-сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).

Селищний голова О.С. Семчишина