Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 23/03-2

Проект рішення 23/03-2

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХІV ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

09.04.2020 №

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Жужа Г.В.

Розглянувши заяву гр. Жужа Г.В., проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, відповідно до статей 12,20,121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки приватної власності гр. Жужи Галини Василівни з земель: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, на землі: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0052 га розташованої за адресою: вул. Парникова, 3, смт Зеленівка, Дніпровського району м. Херсона.
Кадастровий номер земельної ділянки: 6510165600:02:001:0213.
2. Змінити цільове призначення земельної ділянки приватної власності гр. Жужи Галини Василівни з земель: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на землі: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) площею 0,0052 га розташованої за адресою: вул. Парникова, 3 смт Зеленівка, Дніпровського району м. Херсона.
3. Громадянці Жужі Галині Василівні:
3.1.Здійснювати використання земельної ділянки за цільовим призначення з дотриманням вимог чинного земельного та містобудівного законодавства.
3.2.Дотримуватися обов’язків власників земельних ділянок та правил добросусідства , визначених статтями 91,103 Земельного кодексу України.
3.3.Вирішити питання вивезення твердих побутових відходів на полігон ТПВ згідно зі статтею 35-1 Закону України « Про відходи».
3.4. Зареєструвати право власності на вказану земельну ділянку в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до ГУ ДФС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку.
4. Спеціалісту–землевпоряднику І категорії Ліпській Л.І. внести зміни по зазначеній земельній ділянці в земельно-облікову документацію.
5. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина