Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 30/04-5

Проект рішення 30/04-5

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХV СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.05.2020 №

Про відмову в наданні дозволу
на розробку проекту землеустрою


Розглянувши заяву гр. Тімуш К.В., керуючись статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України ??Про місцеве самоврядування в Україні??, статтями 12, 39, 118 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Відмовити в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою гр. Тімуш Крістіні Віталіївні щодо відведення у власність земельної ділянки орієнтовною площею 0,13 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вулиці Олександра Невського, на підставі частини сьомої статті 118 Земельного кодексу України (заявлена земельна ділянка перебуває у користуванні іншої особи).
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб- сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина