Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 30/04-7

Проект рішення 30/04-7

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХV СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.05.2020 №

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
та передачу її у власність.

Розглянувши заяву гр. Лісевич Ю.К., технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12,81,121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології,Зеленівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості гр. Лісевичу Юрію Крестьяновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,0900 га, яка розташована за адресою: смт Зеленівка, вул. Солідарності (колишня вулиця Радянська), 39.
Кадастровий номер земельної ділянки: 6510165600:02:001:0516.
2. Передати у власність гр. Лісевич Ю.К. зазначену у пункті 1 даного рішення земельну ділянкудля будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
3. Зобов’язати гр. Лісевич Ю.К.:
3.1.Здійснювати використання земельної ділянки за цільовим призначення з дотриманням вимог чинного земельного та містобудівного законодавства.
3.2.Дотримуватися обов’язків власників земельних ділянок та правил добросусідства, визначених статтями 91,103 Земельного кодексу України.
3.3.Вирішити питання вивезення твердих побутових відходів на полігон ТПВ згідно зі статтею 35-1 Закону України «Про відходи».
3.4.Зареєструвати право власності на вказану земельну ділянку в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до Херсонського управління ДПІ, ГУ ДПС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку.
4.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на веб-сайті селищної ради
( zelenovka.org.ua.).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту