Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LХVІ сесія Рішення №651

Рішення №651

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LXVІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

23.06.2020 № 651

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
та передачу її у власність

Розглянувши заяву Кучераба О.Г., технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), керуючись статтями 12,81,121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо
встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кучерабі Олександру Григоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1500 га, яка розташована за адресою: смт Зеленівка, вул. Івана Мазепи (колишня вулиця Кірова), 148.
Кадастровий номер земельної ділянки: 6510165600:02:001:0846.
2. Передати у власність гр. Кучерабі О.Г. зазначену в пункті 1 даного рішення земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
3. Зобов’язати гр. Кучераба О.Г.:
3.1.Здійснювати використання земельної ділянки за цільовим призначення з дотриманням вимог чинного земельного та містобудівного законодавства.
3.2.Дотримуватися обов’язків власників земельних ділянок та правил добросусідства, визначених статтями 91,103 Земельного кодексу України.
3.3.Вирішити питання вивезення твердих побутових відходів на полігон ТПВ згідно зі статтею 35-1 Закону України «Про відходи».
3.4.Зареєструвати право власності на вказану земельну ділянку в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до Херсонського управління ДПІ, ГУ ДПС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

651