Головна Нормативні документи виконавчого комітету Проекти рішень виконавчого комітету Проект рішення 15/06

Проект рішення 15/06

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
м. ХЕРСОН
смт. Зеленівка

Р І Ш Е Н Н Я

07.07.2020 №
Про підсумки роботи зі зверненнями
громадян у виконкомі Зеленівської
селищної ради за І півріччя 2020 року

Розглянувши аналітичні матеріали про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради, керуючись Законом України «Про звернення громадян», підпунктом 1 пункту «б» частини 1 статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком Зеленівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

1. Статистично-аналітичний звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за І півріччя 2020 року взяти до відома (додається).
2. Визнати, що виконком Зеленівської селищної ради вживає необхідні заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, вирішення найактуальніших питань життєдіяльності територіальної громади Зеленівської селищної ради.
3. Спеціалістам виконкому Зеленівської селищної ради:
3.1. Надалі забезпечувати безумовне виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» та інших нормативно-правових актів.
3.2. Посилити відповідальність за результативність розгляду звернень громадян, приділяючи особливу увагу зверненням пільгових, соціально незахищених категорій громадян та тих, які неодноразово звертаються до виконкому Зеленівської селищної ради.
4. Рішення виконкому Зеленівської селищної ради від 07.04.2020
№ 20 «Звіт про підсумки роботи зі зверненнями громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за І квартал 2020 року» вважати таким, що втратило чинність.
5.Керуючому справами (секретарю) виконкому Харченко Т.Г. забезпечити висвітлення даного рішення на веб-сайті Зеленівської селищної ради (zelenovka.org.ua).
Селищний голова О.С. Семчишина

 

 

ПОГОДЖЕНО
Рішення виконкому селищної ради
07.07. 2020 № 27


Статистично-аналітичний звіт про підсумки роботи зі зверненнями
громадян у виконкомі Зеленівської селищної ради за І півріччя 2020 року

За І півріччя 2020 року до установи виконкому Зеленівської селищної ради звернулося 876 громадян, що на 275 осіб менше, ніж в 2019 році за аналогічний період. Провівши статистично-аналітичний аналіз роботи виконавчого комітету щодо звернень громадян, виявлено, що в їх зверненнях порушувалися питання соціально-побутових проблем, індивідуального будівництва та благоустрою, присвоєння поштової адреси, надання матеріальної допомоги соціально-незахищеним верствам населення, розглядалися заяви по земельним питанням, реєстрації актів цивільного стану, щодо вирішення нотаріальних дій, також звернення щодо оформлення субсидій.
Вирішенню соціальних проблем мешканців, які проживають на території Зеленівської селищної ради, сприяла програма «Соціальний захист малозабезпечених верств населення Зеленівської селищної ради на 2020 рік».
За наданням матеріальної допомоги за І півріччя 2020 року звернулося 128 громадян. Згідно програми надано матеріальної допомоги на суму 179 800 грн. ( сто сімдесят дев’ять тисяч вісімсот гривень).
По земельним питанням надійшло – 79 заяв (за аналогічний період 2019 року надійшло – 98 заяв від громадян), із них:
- 28 заяв на розробку проекту землеустрою;
- 2 заяви на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність;
- 7 заяв на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки;
- 16 заяв про затвердження проекту землеустрою;
- 6 заяв про затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки;
- 1 заява про внесення змін до договору оренди;
- 1 заява про внесення змін до деяких пунктів рішень селищної ради;
- 18 заяв - інші земельні питання.
За І півріччя 2020 року проведено 2 реєстрації шлюбу, видано 5 свідоцтв про народження та 13 свідоцтв про смерть, за здійсненням нотаріальних дій (доручень) звернулось 31 особа, інші питання – 22 особи.
За довідками про склад сім’ї та місце проживання звернулося - 317 осіб, про наявність земельних ділянок – 154 особи, про перейменування вулиць - 5 осіб, про надання адресної допомоги для придбання твердого палива та скрапленого газу – 23 особи.
По питанням присвоєння поштової адреси, індивідуального будівництва та благоустрою, видачі технічних умов газифікації житлового будинку, про надання дозволу на проведення земельних робіт, пов’язаних з ремонтом лінії водопроводу, та іншим питанням за І півріччя 2020 року звернулося 33 особи.
Протягом І півріччя 2020 року було зареєстровано 56 депутатських актів підтверджень та обстежень умов проживання громадян.
На даний час до виконкому Зеленівської селищної ради надійшло 2 скарги від громадян. Всі скарги розглянуті та своєчасно надані відповіді.
За І півріччя 2020 року до виконкому надійшло 4 запита згідно Закону України «Про звернення громадян» та 2 запита згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації». На всі запити своєчасно були надані відповіді.
До виконкому Зеленівської селищної ради за І півріччя 2020 року зверталися учасники ВВВ та учасники війни, учасники АТО, ветерани праці та пенсіонери, особи з інвалідністю.
Заяви надходять в письмовому вигляді та в усній формі, переважно особисто громадянами.
Прийом ведеться щоденно. Обмежень по прийому громадян не має.
Постійно здійснюється контроль за дотриманням термінів розгляду звернень громадян.

Спеціаліст І категорії І.А. Дехканова