Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VІI скликання Проект рішення 06/08-9

Проект рішення 06/08-9

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LXVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

28.08.2020 №

Про затвердження проектів землеустрою
щодо відведення у спільну часткову власність
земельної ділянки для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва

Розглянувши заяву громадян, проект землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельних ділянок, відповідно до статей 12,22,791, 87,125,126, пункту 21 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статей 3,4 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність Довгань Ганні Володимирівні, Дудка Юлії Володимирівні та Лукань Наталії Миколаївні земельної ділянки загальною площею 2,7058га (контур 20/7) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення, які перебували у колективній власності КСП «Овочевий» на території Зеленівської селищної ради (за межами населених пунктів).
Кадастровий номер земельної ділянки: 6510165600:04:001:0999.
2. Передати громадянам, зазначеним у пункті 1 даного рішення у спільну часткову власність земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
3. Зобов’язати громадян:
3.1.Здійснювати використання земельних ділянок за цільовим призначенням з дотриманням вимог чинного земельного законодавства.
3.2.Протягом одного місяця з моменту прийняття даного рішення селищною радою зареєструвати право власності на земельні ділянки в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до ГУ ДФС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку.
4.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина