Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LХІX сесія Рішення №688

Рішення №688

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LХІХ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

18.09.2020 № 688

Про дозвіл на списання
основних засобів

В зв’язку з не придатністю для подальшого використання основних засобів, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, пунктом 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно рішення селищної ради від 24.06.2016 № 98 «Про затвердження Положення про порядок списання майна та безоплатної передачі основних засобів, що є комунальною власністю територіальної громади Зеленівської селищної ради», враховуючи рекомендації постійних депутатських комісій з питань житлово – комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку та комісії з питань бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дати дозвіл на списання основних засобів у зв’язку з не придатністю для подальшого використання, шляхом демонтажу та розбирання, за переліком згідно з додатком 1, за умови:
- подальшого використання всіх придатних деталей, вузлів та агрегатів;
- здачі інших деталей як металобрухту до відповідних установ щодо
приймання та обробки металів.
2. Створити комісію по списанню основних засобів та затвердити її
персональний склад згідно з додатком 2.
3.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на офіційному веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua).
4.Рішення набирає чинності з моменту його прийняття.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань житлово – комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв’язку (Юхно О.В.) та соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина

Додатки

688