Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LХІX сесія Рішення №689

Рішення №689

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LXІX СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

18.09.2020 № 689

Про надання дозволу ОСББ «Вул. Лесі Українки № 5» на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки

Розглянувши клопотання голови об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Вул. Лесі Українки № 5», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, відповідно до статей 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, статей 20, 22, 50 Закону України «Про землеустрій», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада,

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати дозвіл об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Вул. Лесі Українки №5» (ідентифікаційний код юридичної особи 36505070) на розробку проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки площею 0,3241 га для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, який розташований за адресою:
м. Херсон, смт Зеленівка, вул. Л.Українки, 5, із земель комунальної власності.
2.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С. Семчишина

689