Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LХІX сесія Рішення №694

Рішення №694

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LXІX СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

18.09.2020 № 694

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність (спільну сумісну власність) земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

Розглянувши заяви громадян, проекти землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), відповідно до статей 12,40,89,103,116,121,122,125,126,186 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення у власність (спільну сумісну власність) земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), громадянам за списком згідно з додатком.
2. Передати у власність (спільну сумісну власність) громадянам земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), за списком згідно з додатком, зазначеним у пункті 1 даного рішення.
3. Зобов’язати громадян, зазначених в додатку даного рішення:
3.1.Здійснювати використання земельної ділянки за цільовим призначення з дотриманням вимог чинного земельного та містобудівного законодавства.
3.2.Дотримуватися обов’язків власників земельних ділянок та правил добросусідства , визначених статтями 91,103 Земельного кодексу України.
3.3.Вирішити питання вивезення твердих побутових відходів на полігон ТПВ згідно зі статтею 35-1 Закону України «Про відходи».
3.4.Зберігати існуючі зелені насадження, проводити благоустрій та озеленення прилеглої території, не допускати негативного впливу на навколишнє природне середовище.
3.5.Протягом одного місяця з моменту прийняття даного рішення селищною радою зареєструвати право власності на земельні ділянки в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до Херсонського управління ДПІ, ГУ ДПС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку.
4.Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
5.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

Додатки

694