Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VІI скликання LХІX сесія Рішення №695

Рішення №695

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LXІX СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

18.09.2020 № 695

Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення у власність земельної
ділянки для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва

Розглянувши заяву Герасим В.В.,проект землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки,відповідно до статей 12,22,791, 125,126, пункту 21 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, статей 3,4 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність Герасиму Володимиру Васильовичу земельної ділянки загальною площею 5,6762 га (контур 25/7) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення, яка перебувала у колективній власності КСП «Овочевий» на території Зеленівської селищної ради (за межами населених пунктів).
Кадастровий номер земельної ділянки: 6510165600:12:018:0011.
2. Передати гр. Герасиму В.В. зазначену у пункті 1 даного рішення у власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
3. Зобов’язати гр. Герасима В.В.:
3.1.Здійснювати використання земельної ділянки за цільовим призначення з дотриманням вимог чинного земельного законодавства.
3.2.Протягом одного місяця з моменту прийняття даного рішення селищною радою зареєструвати право власності на земельну ділянку в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до ГУ ДФС у Херсонській області витяг про реєстрацію об’єкта нерухомого майна для розрахунку земельного податку.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. забезпечити оприлюднення даного рішення на веб-сайті селищної ради (zelenovka.org.ua.).
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Троян О.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина695