Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXХXVІІІ сесія Рішення №450

Рішення №450

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХХХVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я
24.01.2014 № 450

Про затвердження Проекту
«Реконструкція КНС – запорука здоров*я
населення смт. Зеленівка» та направлення
його на Всеукраїнський конкурс проектів
та програм розвитку місцевого самоврядування

З метою вирішення гострих соціальних проблем населення, об*єктів соціальної сфери на території Зеленівської селищної ради, вдосконалення централізованої мережі водопостачання, згідно Указу Президента України «Про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування» від 28.10.2012 № 952/2002, Постанови КМУ «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування від 18.01.2013 № 64 (із змінами), керуючись підпунктом 22 пункту 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно позитивних рекомендацій постійних депутатських комісій з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів та з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв*язку, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Проект «Реконструкція КНС – запорука здоров*я населення смт. Зеленівка» та направити його на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.
2. У разі перемоги Проекту «Реконструкція КНС – запорука здоров*я населення смт. Зеленівка» на Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, Зеленівська селищна рада зобов*язується забезпечити співфінансування з селищного бюджету відповідних заходів проекту у розмірі 20 відсотків від суми отриманого державного гранту.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.) та житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту та зв'язку (Кейбало В.М.).

Селищний голова О.С. Семчишина