Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXХXVІІІ сесія Рішення №452

Рішення №452

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХХХVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2014 № 452

Про перенесення державної
атестації Зеленівського
ясел-садка № 48

На підставі листа начальника Управління освіти Херсонської міської ради Ніконова Ю.М, зареєстрованого виконкомом селищної ради від 20.12.2013 № 591/02-09, доповідної записки завідувача Зеленівського ясел-садка № 48 Стрілецької Н.Є., у зв*язку із відсутністю теплопостачання в опалювальний період та проведенням капітальних ремонтних робіт будівлі Зеленівського ясел-садка № 48, керуючись статтею 25, пунктами 1,2, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», згідно позитивних рекомендацій постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Перенести державну атестацію Зеленівського ясел-садка № 48 Зеленівської селищної ради з грудня 2014 року на грудень 2017 року.
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. висвітлити дане рішення на веб. сайті селищної ради та довести до відома Управління освіти Херсонської міської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.)

Селищний голова О.С. Семчишина