Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXХXVІІІ сесія Рішення №454

Рішення №454

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХХХVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2014 № 454

Про відмову в наданні
дозволу на розробку
проектів землеустрою


Розглянувши заяви громадян, на підставі рекомендацій постійної комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, керуючись статтею 25 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України ""Про місцеве самоврядування в Україні"", статтями 12,39,118 Земельного кодексу України, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Відмовити в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вулиці Шкільній, 29 гр. Рогачову Валентину Миколайовичу на підставі статті 39, пункту 6 статті 118 Земельного кодексу України, пункту 1 статті 25 Закону України « Про регулювання містобудівної діяльності», в зв’язку з відсутністю схеми поділу території за адресою смт Зеленівка, вул.Шкільна,29.
2.Відмовити в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд в смт Зеленівка по вулиці Шкільній гр. Коноваловій Зінаїді Василівні на підставі статті 39, пункту 6 статті 118 Земельного кодексу України, пункту 1 статті 25 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», в зв’язку з відсутністю схеми поділу території за адресою смт Зеленівка, вул.Шкільна,29.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології / Альберті Н.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина