Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXХXVІІІ сесія Рішення №457

Рішення №457

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХХХVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

24.01.2014 № 457

Про затвердження проектів
землеустрою, передачу у
власність та оренду
земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян, проекти землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності та право оренди на земельні ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології, відповідно до статей 12,39, 40,83,93,116,122,125,126,186 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та в оренду під розширення присадибної ділянки, громадянам згідно з додатком .
1.1. Передати у власність земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та в оренду під розширення присадибної ділянки згідно з додатком, зазначеному у п. 1.
2. Зобов’язати громадян звернутися до реєстраційної служби для реєстрації права власності та права оренди на земельні ділянки.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Альберті Н.В./

Селищний голова О.С.Семчишина

ДОДАТОК