Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання ХХХХІХ сесія Рішення №464

Рішення №464

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ХХХХІХ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

_______________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

31.01.2014 № 464

Про затвердження програми «Утримання органу самоорганізації сільських комітетів в селах Богданівка, Петрівка та селищі Сонячне на 2014 рік»

Керуючись пунктом 22 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, згідно Закону України “Про органи самоорганізації населення ” від 11 липня 2001 року № 2625-Ш, з метою надання мешканцям селищної ради умов у вирішенні питань місцевого значення в межах Конституції України та законів України, задоволення соціальних, культурних, побутових та інших потреб, на підставі рекомендацій постійних мандатної, з питань депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та соціального захисту населення та соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму «Утримання органу самоорганізації сільських комітетів в селах Богданівка, Петрівка та селищі Сонячне на 2014 рік». (Програма – додається).
2. Контроль за ходом виконання цього рішення покласти на постійні комісії мандатну, питань депутатської діяльності і етики, законності і правопорядку та соціального захисту населення (Худенко Н.В.) та соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).
Селищний голова О.С. Семчишина


Затверджено
рішенням селищної ради 31.01.2014 № 464

ПРОГРАМА
органів самоорганізації сільських комітетів в селах Сонячне, Богданівка, Петрівка, Зеленівської селищної ради, в межах їх територій на 2014 рік

1. Орган самоорганізації населення є однією з форм участі членів територіальних громад у вирішенні окремих питань місцевого значення.
2. Кількісний склад сільського комітету встановлюється загальними зборами /сходами/ громадян і становить від 5 до 15 чоловік. До складу комітету обираються громадяни, які проживають на території його діяльності. Обраними до комітету вважаються особи, які одержали більше половини голосів учасників зборів. Сільський комітет з свого складу обирає голову, заступника голови, секретаря комітету.
3. Основні завдання органів самоорганізації населення.
3.1. Організовувати на добровільних засадах участь населення у здійсненні заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, проведення робіт з благоустрою, озеленення та утримання в належному стані садиб, дворів, вулиць, площ, парків, кладовищ, братських могил, спортивних майданчиків, клубів, пам’яток історії та культури тощо.
3.2. Надавати допомогу навчальним закладам, закладам культури,спорту, громадянам похилого віку, інвалідам, сім’ям загиблих воїнів і до них прирівняних, багатодітним сім’ям, самотнім, дітям-сиротам, позбавленим батьківського піклування, і вносити пропозиції з цих питань до органів місцевого самоврядування.
3.3. Розглядати звернення громадян, вести прийом громадян, видавати в межах своїх повноважень необхідні документи.
3.4. Надавати необхідну допомогу органам пожежного нагляду, органам внутрішніх справ, інформувати громадян про діяльність органу самоорганізації населення, тощо.
3.5. Сприяти виконанню законів, постанов вищих державних органів, рішень та розпоряджень селищної ради, її виконавчого комітету, зборів /сходів/ громадян, а також наказів виборців.
4. Голови сільських комітетів письмово щомісячно звітують про роботу сільських комітетів у виконкомі Зеленівської селищної ради.
5. Затвердити щомісячне матеріальне заохочення головам сільських комітетів у розмірі 65 гривень
( 65 грн. х 3 чоловіки х 1 міс. = 195 грн. - матеріальне заохочення.
195 х 34,7% = 68 грн. – нарахування.
( 250 грн. х 3 чоловіки х 11 місяців = 8250 грн. - матеріальне заохочення.
8250 х 34,7% = 2863 грн. – нарахування.
Загальна сума - 11376 гривень.

Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту