Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання XXIV сесія Рішення №231

Рішення №231

Рішення №231

УКРАЇНА

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ХХІV СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ  VІ  СКЛИКАННЯ

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

25.05.2012 р.                                                                        № 231

 

Про затвердження товариству з обмеженою

відповідальністю «Група компаній «Содружество»,

детального плану території 208 км автошляху

Одеса – Мелітополь - Новоазовськ на території

Зеленівської селищної ради (за межами населеного пункту),

загальною площею 0,60 га для будівництва та  розміщення

автомобільного газозаправного пункту (АГЗП).

 

Розглянувши лист Товариства з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Содружество», зареєстрований виконавчим комітетом Зеленівської селищної ради від 27.04.2012 року № 238/2-08 стосовно затвердження детального плану території з метою будівництва та розміщення АЗГП на 208 км автошляху Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, на території Зеленівської селищної ради за межами населеного пункту, на підставі рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання  земельних відносин та екології, враховуючи результати громадських обговорень,  керуючись  пунктом  34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити товариству з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Содружество»,  детальний план території 208 км автошляху Одеса – Мелітополь - Новоазовськ на території Зеленівської селищної ради (за межами населеного пункту), загальною площею 0,60 га для будівництва та  розміщення автомобільного газозаправного пункту (АГЗП).

2. Секретарю ради Харченко Т.Г. опублікувати дане рішення в газеті Херсонський вісник протягом 10 днів з моменту прийняття рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання  земельних відносин та екології / Альберті Н.В./.

 

Селищний голова                                                                   О.С Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту