Головна Нормативні документи селищної ради Проекти рішень VI скликання Проект рішення 25/07-5

Проект рішення 25/07-5

trezubec2

ПРОЕКТ

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LVІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

29.08.2014 №

Про затвердження проектів
землеустрою, передачу у
власність (спільну сумісну власність)
та в оренду земельних ділянок

Розглянувши заяви громадян, проекти землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності та право оренди на земельні ділянки, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, відповідно до статей 12,40,83,89,93,101,116,122,125,126,186 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити проекти землеустрою щодо відведення у власність (спільну сумісну власність) земельних ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та в оренду під розширення присадибних ділянок, громадянам згідно з додатком.
2. Передати у власність ( спільну сумісну власність) земельні ділянки для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та в оренду під розширення присадибних ділянок зазначені у пункті 1 цього рішення.
3. Зобов’язати громадян, зазначених у додатку до цього рішення:
3.1.Дотримуватися обов’язків власників земельних ділянок та правил добросусідства , визначених статтями 91,103 Земельного кодексу України.
3.2.Вирішити питання вивезення твердих побутових відходів на полігон ТПВ згідно зі статтею 35-1 Закону України « Про відходи».
3.3.Зберігати існуючі зелені насадження, проводити благоустрій та озеленення прилеглої території, не допускати негативного впливу на навколишнє природне середовище.
3.4.Протягом одного місяця з моменту прийняття даного рішення селищною радою зареєструвати право власності на земельну ділянку в установленому законом порядку, відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України та надати до ДПІ м. Херсона ГУ міндоходів в Херсонської області свідоцтво про право власності на нерухоме майно для розрахунку земельного податку.
4.Зобов?язати громадян, зазначених у пунктах ____ додатку до цього рішення, протягом трьох місяців із моменту прийняття рішення селищною радою зареєструвати право оренди на земельні ділянки в установленому законом порядку відповідно до статей 125,126 Земельного кодексу України.
5. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення в засобах масової інформації та на веб - сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
6. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Альберті Н.В./

Селищний голова О.С.Семчишина

Додаток

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту