Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання LVІІІ сесія Рішення №555

Рішення №555

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.09.2014 № 555

Про внесення змін до
деяких пунктів
рішень селищної ради.

До внесення змін у Земельний кодекс України та Закон України «Про землеустрій» одним із видів документації із землеустрою, яка виготовлялася громадянами в процесі приватизації земельних ділянок, була технічна документація із землеустрою щодо складання державного акта на право власності на земельну ділянку. Враховуючи, що Законом України «Про Державний земельний кадастр» внесено зміни до Закону України «Про землеустрій», відведення земельних ділянок у власність або користування громадянам для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) можливе лише за проектом землеустрою. З метою приведення у відповідність рішень селищної ради про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) до вимог Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» та згідно поданих заяв від громадян, на підставі рекомендацій постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України ""Про місцеве самоврядування в Україні"", Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до наступних пунктів рішень селищної ради про надання громадянам дозволу на розробку землевпорядної документації щодо відведення у власність земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) а саме: вислів «на виготовлення технічних документацій щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки» викласти наступним чином: «на розробку проектів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок»:
1.1. Пункт 1 рішення селищної ради від 27.01.2012 № 187 та пункт 3 додатку цього рішення, щодо надання дозволу на розробку землевпорядної документації гр. Кучерябі В.І.
1.2. Пункт 2 рішення селищної ради від 27.08.2011 № 121 та пункт 2 додатку цього рішення, щодо надання дозволу на розробку землевпорядної документації гр. Косенковій Г.П.
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
3. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології / Альберті Н.В./.
Селищний голова О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту