Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання LVІІІ сесія Рішення №557

Рішення №557

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.09.2014 № 557

Про припинення
терміну дії договору
оренди земельної ділянки

Розглянувши заяву гр. Горстки Г.М., враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, відповідно до статей 12,93,141 Земельного кодексу України, статей 31,32 Закону України «Про оренду землі», керуючись пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Припинити термін дії договору оренди земельної ділянки площею 0,0457 га в смт Зеленівка, пров. Дунайський,2 під розширення присадибної ділянки, укладеного Зеленівською селищною радою з гр. Горсткою Ганною Модестівною та зареєстрованому у міському відділі Херсонської регіональної філії центра ДЗК в книзі записів державної реєстрації договорів оренди від 03.08.2005 за № 040571300552, за взаємною згодою сторін.
2.Спеціалісту- землевпоряднику І категорії Ліпській Л.І. підготувати угоду про припинення терміну дії договору оренди, зазначеному у пункті 1 цього рішення.
3.Гр.Горсткі Г.М. відповідно до вимог чинного законодавства:
3.1.Здійснити державну реєстрацію угоди про припинення дії договору оренди земельної ділянки.
3.2.Звернутися до ДПІ м. Херсона ГУ міндоходів в Херсонській області для проведення розрахунку по сплаті за оренду землі за період включно до моменту державної реєстрації угоди про припинення дії договору оренди земельної ділянки.
4. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології /Альберті Н.В./
Селищний голова О.С. Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту