Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання LVІІІ сесія Рішення №558

Рішення №558

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LVІІІ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

26.09.2014 № 558

Про визнання такими,
що втратили чинність
деякі пункти рішень
селищної ради

Розглянувши заяви громадян, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України ""Про місцеве самоврядування в Україні"", статтею 12,118 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин та екології, Зеленівська селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Вважати такими, що втратили чинність:
1.1. Стовбець 8 пункту 28 додатку до рішення селищної ради від 11.06.2004 № 127 «Про передачу у власність та оренду земельних ділянок, надання дозволу на розробку проектів відведення, внесення змін до рішень селищної ради» щодо передачі в оренду земельної ділянки площею 552 кв. м. в смт Зеленівка. вул.Чехова,30.
1.2.Стовбець 6 пункту 1 додатку до рішення селищної ради від 25.09.2009 № 468 « Про затвердження технічних документацій та проектів землеустрою щодо складання державних актів на право власності на земельні ділянки для будівництва і обслуговування жилих будинків і споруд та для ведення особистого селянського господарства, передачу їх у власність та оренду громадянам», стосовно передачі в оренду земельної ділянки площею 83 кв. м. в смт. Зеленівка. вул. Робоча,9.
2. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
3. Рішення селищної ради набирає чинності з моменту його прийняття
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин та екології / Альберті Н.В./.

Селищний голова О.С.Семчишина

 

Хост

Hosting Ukraine

Статистика сайту