Головна Нормативні документи селищної ради Рішення VI скликання LІX сесія Рішення №562

Рішення №562

trezubec2

ЗЕЛЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
LІХ СЕСІЯ СЕЛИЩНОЇ РАДИ VІ СКЛИКАННЯ
м. ХЕРСОН
смт. ЗЕЛЕНІВКА

__________________________________________________________

Р І Ш Е Н Н Я

09.10.2014 № 562

Про отримання трансфертів на
обслуговування клубними закладами
Зеленівської селищної ради
населення Степанівської
сільської ради в 2015 році


В зв*язку з формуванням проекту бюджету м. Херсона та враховуючи те, що громада Степанівської сільської ради обслуговується клубними закладами Зеленівської селищної ради, відповідно до статті 93 Бюджетного кодексу України, керуючись висновками та рекомендаціями постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів, статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Пропонувати Степанівській сільській раді передати право на обслуговування населення Степанівської сільської ради клубними закладами Зеленівської селищної ради у кількості 4590 чоловік у вигляді міжбюджетного трансферту, між міським бюджетом міста обласного значення та бюджетом селища під час розрахунку обсягів видатків на культуру, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.12.2010 № 1149 (деякі питання розподілу обсягу міжбюджетних трансфертів) та згідно укладеної угоди.
2. В. о. головного бухгалтера виконкому селищної ради Галенко Г.Д. звернутися до департаменту бюджету і фінансів Херсонської міської ради та надати пакет документів з метою врахування у розрахунках видатків на культуру по Зеленівській селищній раді у проекті бюджету на 2015 рік міжбюджетних трансфертів відповідно до прийнятого рішення та укладеної угоди.
3. Секретарю селищної ради Харченко Т.Г. оприлюднити дане рішення на веб- сайті селищної ради ( zelenovka.org.ua.).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку та бюджету, розвитку підприємництва, торгівлі, захисту прав споживачів (Красько О.І.).

Селищний голова О.С. Семчишина